444.LV

444.LV ir unikāls Baltijas uzņēmumu ceļvedis, kur iespējams pievienot un skatīt klientu atsauksmes, kā arī noskaidrot populārākos uzņēmumus pēc sociālo tīklu lietotāju skaita. 444.LV palīdzēs Tev atrast Baltijas iecienītākās vietas, tirgotājus un ieteicamākos pakalpojumu sniedzējus. 444.LV Biznesa uzziņu portāls, piedāvā plašu informāciju par vairāk nekā 100 000 Baltijas uzņēmumiem.

Pieteikt uzņēmumu

Ja Tavs uzņēmums nav mūsu datu bāzē, raksti uz  info@8887.lv  Pieteikumā obligāti norādīt: uzņēmuma nosaukumu, reg. nr., faktisko adresi, pieteicēja vārdu, uzvārdu, amatu, tālr., e-pastu.

Jūsu pieteikums tiks izskatīts pēc iespējas ātrākā laikā!

Mūsu pakalpojumi

01.
444.LV

Baltijas uzņēmumu ceļvedis ar popularitātes reitingiem un klientu atsauksmēm.

02.
Uzziņu dienests

Vienīgais dienests, kas telefoniski sniedz informāciju par Baltijas uzņēmumiem, precēm un pakalpojumiem.

03.
Biznesa klientiem

Digitālā mārketinga un reklāmas pakalpojumi ar 15 gadu pieredzi reklāmas nozarē.

04.
Mūsu mērķis

Apkopot Baltijas uzņēmumus. Kataloga lapās vienkopus ir ērti pārskatīt datus par attiecīgā uzņēmuma sociālo tīklu profilu lietotāju aktivitāti.

Kā pievienot atsauksmes

Esi atradis interesantu vietu, kur paēst, pavadīt laiku, vai esi izbaudījis teicamu apkalpošanu? Padalies savā pieredzē — iesaki labākās vietas, pievieno savu atsauksmi!

Šīs datu bāzes, tās daļas vai datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana un/vai izplatīšana jebkādā formā stingri aizliegta.

Корзина для покупок
Прокрутить вверх